מזור הנדסה ושמאות מקרקעין

ניהול ותיאום תכנון בפרוייקטים מורכבים


לאחר שנבחרנו ע"י היזם להקים את הפרויקט הנדון, אנו מבצעים התקשרות חוזית עם אדריכל ומערכת מתכננים במקצועות הבניה השונים לרבות מהנדס קונסטרוקציות, מהנדס חשמל, יועץ מיזוג אויר, יועץ מעליות, יועץ תנועה, יועץ אינסטלציה, אדריכל פנים, אדריכל נוף במידת הצורך, יועץ למחשבים ומערכות מתח נמוך, יועץ בטיחות, יועץ איטום במידת הצורך, יועץ אקוסטי במידת הצורך, יועץ תנועה וחניה במידת הצורך, יועץ לתאורה במידת הצורך וכן יועצים נוספים בהתאם לאופי הפרויקט.

אנו עוקבים אחר מהלך התכנון, יוזמים פגישות עבודה עם האדריכל והיועצים קובעים לו"ז להשלמת תכנון עם אבני דרך באמצע, בודקים התאמת כל התכניות עד להפקת סט תכניות שלם ומושלם עפ"י תכניות סופרפוזיציה בתוכנת "אוטוקאד" אותה מפיק האדריכל או אנחנו, דואגים לתשלומים לאדריכל וליועצים, ודואגים שכל התכנון יושלם במסגרת תקציב התכנון שנמסר ליזמים ואושר על ידם.

בעזרת התוכנה הנ"ל אנו מוצאים שיש אינטגרציה מלאה בין כל המערכות האלקטרומכניות בפרוייקט , ואין מערכת אחת תופסת את מקומה של מערכת אחרת , ושניתן לבצע את המערכות בצורה יעילה ורצופה ללא תקלות.

בדרך כלל עם סיום תיאום התכנון היזם ממשיך את העסקתנו במסגרת ניהול ביצוע ופיקוח על הקמת הפרוייקט כמפורט בפרק המתייחס לפיקוח צמוד על הפרוייקטים.